«Пляжний євангелізм» християн-адвентистів охопить у 2018 році 200 населених пунктів України

09.01.2018 15:36 15

«Пляжний євангелізм» християн-адвентистів охопить у 2018 році 200 населених пунктів України

Було зазначено, що Відділ Видавничого служіння провів місіонерські походи літературних євангелістів на байдарках – 12 маршрутів; на велосипедах – 18 маршрутів. Місіонерське служіння: виїзні служіння груп літературних євангелістів – 71; студентські програми – 5. Участь у Міжнародному конгресі літературних благовісників Румунії у вересні. Підготовка презентацій і матеріалів для розповсюдження місіонерської книги 2017 року в День впливу 15 квітня та під час тижня літературного євангелізму. Закуплено плавзасоби за програмою «Байдарки»: 3 байдарки; 1 катамаран; рятувальні жилети, шоломи, водонепроникні мішки для літератури, намети. За січень-вересень 579 літературних євангелістів розповсюдили 11 890 примірників видань.
Видавниче служіння впровадить проведення програми «Пляжний євангелізм», під час якої пройдуть в середньому 200 населених пунктів. Об’єднає книгонош у групи для місіонерської роботи в більше ніж 350 населених пунктах. Проведе тиждень літературного євангелізму в 3-й декаді квітня. Планує удосконалити часткову фінансову допомогу літературним євангелістам, які займаються служінням повний робочий час та проробляти можливість їхнього офіційного працевлаштування. Завершити об’єм основних робіт з електронних ресурсів видавництва «Джерело життя». Середньомісячне розповсюдження друкованої продукції у 2018 році: кількість розповсюджувачів – 600 осіб; розповсюдити літератури – 12 500 примірників.
У свою чергу, Відділ Молодіжного служіння проведе 10-16 березня тиждень молодіжного служіння, 17 березня Міжнародний день молоді, 18-24 березня Молодіжний молитовний тиждень. У квітні пройде форум з молодіжних малих груп, 7-13 травня - школа лідерів в Євро-Азіатському дивізіоні, 19 травня - конкурс «Світ Біблії».
У рамках проекту «Школа Біблії» почали створювати дитячий мобільний додаток. «Школа Біблії» також планує створити освітянську платформу для залучення молоді, створити версію сайту 2.0 bible.ua.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Спілка християнських письменників України заснувала християнську літературну премію Не упустите новинку Подробно о системах видеонаблюдения - как выбрать правильную Возможность получить международное образование Кованные металлические оградки в Киеве

Публикации