«Плачемо всією сім’єю, а донечка каже, що у неї рак-неборак», - батьки просять допомогти вилікувати їх Діанку-веселунку

10.10.2017 16:35 9

«Плачемо всією сім’єю, а донечка каже, що у неї рак-неборак», - батьки просять допомогти вилікувати їх Діанку-веселунку

Діанці Геряк діагностували страшну хворобу – рак ока. Батькам дуже потрібна допомога усіх небайдужих. Саме зараз вониу пошуках надійної клініки та збирають кошти на обстеження, — повідомляє Форпост.

«Сльози котяться горохом, важко повірити у це, здається, що це страшний сон. Нашій Діаночці, яка неймовірно позитивна і дуже енергійна дитина і надалі, виявили у понеділок страшну хворобу-Ретинобластому… На УЗД діагноз підтвердили. У нашу сім’ю прийшов рак... Дізнавшись... земля під ногами провалювалася, в той момент йдучи по вулиці, я кричала зі сльозами на очах, що це не правда, хотілося від болю кричати так, щоб тебе почув всесвіт… Ми з чоловіком обнялися і ридали як малі діти... Вона ще настільки маленька... Дивлячись на неї, яка вона веселунка, ми мусимо триматися і допомогти їй вибратися з лап цієї страшної хвороби. Плачемо всією сім’єю, а донечка каже, що у неї рак-неборак», - розповідає мама дівчинки Іванна Геряк.

«Плачемо всією сім’єю, а донечка каже, що у неї рак-неборак», - батьки просять допомогти вилікувати їх Діанку-веселунку«Лікарі радять подавати запити у клініки закордон, там є більші шанси врятувати очко і зберегти зір Діаночки. Саме тому ми зараз займаємось збором та перекладом всіх необхідних документів. Подаватимемо в кілька клінік одразу, і сподіватимемось, що в найближчі дні котрась з них дасть відповідь. І тоді ми зможемо готуватись до виїзду за кордон. Багато хто з вас питає - яку суму грошей нам потрібно зібрати. Наразі збираємо гроші на обстеження, бо інакше нас не прийме жодна з клінік. Думаємо, що в подальшому йтиметься про велику суму, адже лікування там надзвичайно дороге. Дякуємо всім, хто за ці два дні вже нас підтримав і морально, і фінансово. Надаємо копії офіційних документів, а також реквізити для переказів. Також просимо про молитву за здоров'ячко Діаночки...» - просить мама Діанки.

Карткові реквізити:

4149 4996 4883 4594 Геряк Іван Михайлович

«Плачемо всією сім’єю, а донечка каже, що у неї рак-неборак», - батьки просять допомогти вилікувати їх Діанку-веселунку «Плачемо всією сім’єю, а донечка каже, що у неї рак-неборак», - батьки просять допомогти вилікувати їх Діанку-веселунку

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/projects/help_children/68555/

Следующая новость
Предыдущая новость

Єпископ УПЦ КП передав тренажери в обласний центр реабілітації дітей Архієреї Української та Польської Церков відвідали Волинь, аби підтримати парафію спірного храму Где заказать справку по форме 003 Термосы разных видов Диякон УПЦ КП проведе для дітей з особливими потребами концерт «Клавішний Спас»

Публикации