Петро Порошенко заявив про необхідність ухвалення закону про введення відповідальності за невизнання Голодомору

25.11.2017 19:53 6

Петро Порошенко заявив про необхідність  ухвалення  закону про введення відповідальності за невизнання Голодомору

Президент підкреслив, що не визнавати Голодомор так само аморально, як і заперечувати Голокост.

Президент Петро Порошенко заявляє про необхідність ухвалення закону щодо запровадження відповідальності за невизнання Голодомору та Голокосту. Про це Порошенко сказав сьогодні під час жалобних заходів у зв’язку з Днем пам’яті жертв голодоморів.

«Наші нащадки завжди мають пам'ятати, що то був не просто штучний голод, а ретельно спланований Голодомор. Ба більше - геноцид, за всіма ознаками, як їх визначено в Конвенції ООН від 9 грудня 1948 року», - заявив він.

«Я думаю, настав час і нам самим ухвалити закон про відповідальність за невизнання цих двох безпрецедентно жахливих трагедій. Щоб ті, хто житимуть після нас, дотримувалися закону України про визнання Голодомору геноцидом українського народу», - заявив він.

Порошенко додав, що на сьогодні 14 країн на рівні парламентів теж визнали Голодомор в Україні 1932-33 років геноцидом.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/state/national_religious_question/69134/

Следующая новость
Предыдущая новость

Футбольна команда "Архангели" стала у Хмельницькому чемпіоном римо-католицької єпархії Купив дизельный компрессор, вы будете на шаг впереди У парафії УАПЦ на Львівщині одразу 60 дітей приступили до першої сповіді 3D принтер для вас На Тернопільщині біля храму УГКЦ вивісили списки, хто скільки не здав на ремонт

Публикации