Петро Порошенко заявив про атаки Росії на Українську армію, віру та мову

27.08.2019 9:35 0

Петро Порошенко заявив про атаки Росії на Українську армію, віру та мову

Петро Порошенко заявляє про спроби здійснення атак з боку держави-агресора в інформаційному просторі, зокрема атаки на армію, віру та мову.

"На жаль, наразі ми маємо величезну кількість атак, зокрема з боку держави-агресора, в інформаційному просторі. Це є елементом гібридної війни". Про це п’ятий Президент України сказав в Інтерв'ю телеканалу "Україна", повідомляє Інтерфакс-Україна

"В умовах, коли скасовуються паради, знижується рівень соціальної захищеності українських військовослужбовців, чого не можна допустити, це вкрай небезпечно", - зазначив Порошенко, говорячи про "атаки на армію".

"Атака на українську Церкву. Ви бачите, що до цього вже приєдналися правоохоронні та судові органи, зокрема, робиться спроба скасувати реєстрацію Православної Церкви України - єдиної Церкви української. Цього не можна допустити", - додав він.

Також, за словами Порошенка, відбувається атака на українську мову: "Вже озвучуються плани скасувати квоти, закон про мову, плани впровадити, поки що в окремих регіонах, другу офіційну мову".
"Це матиме руйнівні наслідки для держави", - підсумував Порошенко.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/state/national_religious_question/76963/

Следующая новость
Предыдущая новость

Лак для паркета от компании «Мастер Паркет» «Игродом» - большое количество игр для детей, в которые можно играть в режиме онлайн Качественная косметика Faberlic со скидками в Беларуси Казино Азино 777 приглашает играть и выигрывать Поляки відреставрують низку архітектурних пам’яток Львова

Публикации