Петро Порошенко закликав українців світу молитися про надання томосу про автокефалію

04.06.2018 18:23 0

Петро Порошенко закликав українців світу молитися про надання томосу про автокефалію

«Перемога – це не лише звільнення української землі. Перемога це коли вперше, більш як за 300 років, в Україні з’явився реальний шанс створити Єдину Помісну Православну і головне – Українську церкву», - цитує главу держави сайт президента під час його участі у молитві за мир в Україні разом з українською громадою Іспанії, яка відбулася у в кафедральному соборі Альмудена в Мадриді.
«І ми молимося, щоб до 1030-ї річниці Хрещення України-Руси святим рівноапостольним князем Володимиром Господь дарував нам цей Томос. І я прошу, дорогі брати і сестри, вашої молитви. Бо спільною молитвою творяться дива», - закликав Петро Порошенко.
Президент нагадав, що звернувся до Константинопольського патріарха Варфоломія одразу ж після Великодня, у Великий понеділок 9 квітня, під час свого візиту до Стамбула. Він зазначив, що під час зустрічі зі Вселенським патріархом наголошувалось: «Якщо буде звернення Президента, якщо це звернення буде підтримано всією Верховною Радою України, якщо буде звернення українських ієрархів – Синод Вселенського Патріархату готовий буде надати нам Томос про автокефалію».
«Кажуть, що це Президент Порошенко, команда, Парламент зробили це важливе рішення. Але я вам скажу, що без Божої волі, без Божої допомоги нічого б цього не відбулося. Церковні ієрархи разом не ставали 30 років, а зараз сіли написали і звернулися. Верховна Рада абсолютно всіма фракціями ніколи не стояли твердо на позиції Помісної Церкви», - також зауважив глава держави.
«Я був би дуже щасливий, коли би це відбулося. І найближчим часом я вірю в те, що у нас все вийде», - додав Петро Порошенко, висловивши переконання, що Україна виборола своє право мати єдину помісну Церкву, адже заплатила за це високу ціну.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Приметы на свадьбу что можно что нельзя Игровые автоматы нового поколения от казино Вулкан Стартовала регистрация на международный форум «Реформация массовых коммуникаций» в Киеве Подарунок на добру згадку з гравіруванням На Косівщині покійників до церкви переправляють канатною дорогою

Публикации