Петро Порошенко закликав світ підтримати незалежність Православної Церкви України

27.11.2019 1:14 0

Петро Порошенко закликав світ підтримати незалежність Православної Церкви України

Православна Церква України, яка відродилася завдяки Томосу, це основа незалежності України та опір проти духовної агресії Кремля.

Про це п’ятий Президент України, лідер партії "Європейська Солідарність" Петро Порошенко заявив під час лекції для викладачів та студентів Університету Альберти в канадському Едмонтоні, повідомляє пресслужба "Європейської солідарності".

Так, Петро Порошенко закликав світ підтримати та захистити Православну Церкву України.

"Допоможіть духовно врятувати Україну. Це – ще одне поле битви для України. Ця боротьба більш фундаментальна, ніж інші. Українці по всьому світу мають посилити рівень підтримки Православної церкви України. Я прошу допомогти нам захистити одну з віх українського суверенітету. Рішення Константинопольського патріарху про надання Томосу – це було історичне рішення. Це була благодать за молитви вільної України, за полеглих героїв. Саме існування ПЦУ – це сильний удар по російській духовній експансії. І зараз ми бачимо, як російський уряд нападає на нашу Церкву, на тих, хто нас підтримує.

Вони хочуть зробити з нашою церквою те саме, що вони зробили з Кримом і з Донбасом. І це завдання кожного українця – стати на захист. А для діаспори дуже важливо підтримувати міжнародне визнання нашої церкви" – наголосив Петро Порошенко.

За його словами, у боротьбі за українську Церкву не має значення, в який саме храм ходять українці – чи католицький, чи православний, чи протестантський, адже йдеться про духовний суверенітет нації.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/orthodox/ocu/77940/

Следующая новость
Предыдущая новость

Качественные и стильные очки по лучшим ценам Автомобильная заправочная станция на погранпереходе «Котловка» Лечение наркомании в Одессе Признаки ВСД и методы правильного определения болезни Готувати смачно просто і зручно

Публикации