Першу халяльну криптовалюту створять у Малайзії

22.02.2018 23:17 0

Першу халяльну криптовалюту створять у Малайзії

У Малайзії незабаром буде створена криптовалюта GOLDX, що відповідатиме нормам і законам шаріату. Займатися створенням першої у світі халяльної кріптовалюти буде компанія HelloGold, повідомляє Islam-today.

Токени, при цьому, будуть забезпечені золотим запасом компанії, який зберігається в акредитованому сховищі в Сінгапурі.

У компанії відзначають, що операції з халяльної криптовалютой відповідатимуть усім правилам ісламських фінансових контрактів – визначеністю, прозорістю ташвидкістю транзакцій.

GOLDX стане першою криптовалютою, розробленою для ісламського світу і схваленою знавцями шаріатського права, а тому, як сподіваються розробники, вона буде затребуваною в азіатських, африканських і близькосхідних країнах, де шаріат є важливою складовою правової і фінансової системи.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/world_news/70183/

Следующая новость
Предыдущая новость

Новый Год на Мальдивах – мечта, которая становится реальностью Капелан УПЦ КП прочитав військовим лекції «Цінність християнського життя» та «Вартість і призначення людини» Быстрые заработки на азартных играх Митрополит УПЦ відсвяткував у Севастополі день військово-морського флоту Росії Сім’ї учасників АТО пройшли реабілітацію в монастирі УГКЦ

Публикации