Перше засідання Синоду ПЦУ відбудеться після інтронізації, - Митрополит Епіфаній

24.01.2019 14:00 9

Перше засідання Синоду ПЦУ відбудеться після інтронізації, - Митрополит Епіфаній

Предстоятель ПЦУ Епіфаній (Думенко) повідомив, що після офіційної інтронізації, яка відбудеться 3 лютого вперше прововеде своє засідання Священний Синод.

Про це першоєрарх розповів у інтерв’ю Прямому.

«Інтронізація буде на початку лютого місяця. Це буде оголошено офіційно. Поки що оголошення як такого немає офіційного. Ми оголосимо це офіційно. І, відповідно, вже після офіційної інтронізації буде перше засідання Священного синоду», - заявив він.

Предстоятетель ПЦУ зазначив, щозгідно з новим статутом, який був прийнятий на Об’єднавчому соборі 15 грудня в Софії Київській, є постійних три члени Священного Синоду – це колишні Предстоятелі Церков, які об’єдналися; почесний Патріарх Філарет, митрополит Макарій і митрополит Симеон.

«Інші члени, змінні члени на перший рік будуть обиратися і, згідно вже указу Предстоятеля, призначатися, як чітко вже прописано в новому статуті Православної церкви України», - додав владика Епіфаній.

Як інформувала РІСУ, інтронізація Предстоятеля ПЦУ Епіфанія (Думенка) запланована на 3 лютого. Вона відбудеться у Софії Київській.3 лютого Предстоятелю ПЦУ виповниться 40 років.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/orthodox/ocu/74448/

Следующая новость
Предыдущая новость

Концерт Мамахохотала в Киеве Соборы и церкви в Карпатском крае Каким должен быть профессиональный массажный стол? Качественная раскрутка сайтов с гарантией результата Каталог футболок с огромным списком рисунков

Публикации