Перша в Європі екомечеть з'явилася у Великій Британії

12.12.2019 10:45 0

Перша в Європі екомечеть з'явилася у Великій Британії

У Кембриджі, Велика Британія, запрацювала перша в Європі мечеть, що використовує зелену енергію. Про це повідомляє Zik з посиланням на Al Jazeera.

Згідно з повідомленням, кошти на будівництво мечеті були надані численними донорами, серед яких: британський мусульманський співак Юсуф Іслам, раніше відомий як Кет Стівенс, турецький уряд та Катарський національний фонд.

"Я думаю, що це місце поклоніння стане найкращою відповіддю на зростаючий антиісламізм, - сказав Ердоган. — Я вірю, що ця мечеть, яка з першого моменту стала символом солідарності проти дискримінації, надалі, як Бог бажає, і надалі буде центром єдності, спілкування та миру в майбутньому".

Як зазначається, споруда оснащена сонячними панелями, найсучаснішими технологіями обігріву та охолодження, використовує зелену енергію і спрямована на нульовий викид вуглецю.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що кримськотатарська громада за сприяння Туреччини побудує найбільшу в Україні мечеть - на 5000 місць, ділянку вартістю близько 5 млн доларів вже виділено, і проєкт будівництва готовий.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/world_news/78130/

Следующая новость
Предыдущая новость

Широкий выбор разных семян Выбираем бутсы для футбола Автобусные туры по Балтии и Скандинавии Парафія УГКЦ уклала із злодіями угоду про примирення На аукціоні продають богослужбове приміщення УПЦ

Публикации