Перехід ПЦУ на григоріанський календар Москва використала б для її ослаблення, - Горєвой

25.12.2019 11:48 0

Перехід ПЦУ на григоріанський календар Москва використала б для її ослаблення, - Горєвой

Перехід Православної Церкви України на григоріанський календар може використати Російська Православна Церква для зупинки процесу переходу вірян з УПЦ МП до ПЦУ.

Про це в ефірі "Прямого" розповів релігієзнавець Дмитро Горєвой.

"У переході Православної Церкви на григоріанський календар є певна загроза. Річ у тім, що для багатьох православних дата святкування Різдва є дуже важливою і принциповою. Якщо зараз ПЦУ буде робити різкі кроки для святкування Різдва 25 грудня, то цим може скористатися московська пропаганда Російської Православної Церкви. Від РПЦ можуть лунати меседжі, що, мовляв, ПЦУ не є справжньою Православною Церквою, що вона йде на поступки католикам. Тобто, РПЦ лякатиме своїх вірних тим, що ПЦУ відреклась від православ'я. Люди, які не розбираються у релігійних і богословських тонкощах будуть цьому вірити. Тоді процес переходу з УПЦ МП до ПЦУ може повністю зупинитися", - зазначив експерт.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/confessional/orthodox_relations/78313/

Следующая новость
Предыдущая новость

Секрет популярности слот автоматов на просторах всемирной паутины Получение кредита по выгодным условиям Деревянные развивающие игрушки: польза и преимущества Профессиональный ведущий на праздник Біля Полтави розташовано дитячий табір УАПЦ

Публикации