Перетікання громад до ПЦУ послабить РПЦ не тільки в Україні, а й у світовому православ’ї, - експерт

03.01.2019 18:37 9

Перетікання громад до ПЦУ послабить РПЦ не тільки в Україні, а й у світовому православ’ї, - експерт

Директор Інституту світової політики Євген Магда заявив, що перетікання релігійних громад до Православної Церкви України буде послаблювати позиції Російської Православної Церкви не лиши в Україні, а й у всьому світовому православ'ї.

Про це він розповів в ефірі "Прямого" в ток-шоу "Ситуація".

"Тема створення Православної Церкви України для Росії болісна з дуже простої причини. Чим потужнішою стає Православна Церква України, тим менш потужнішою стає Російська Православна Церква. Тобто це як дві судини, які між собою поєднані. І перетікання, яке, я думаю, буде після 6 січня більш інтенсивним, перетікання релігійне громад – воно буде послабляти позиції РПЦ не тільки в Україні, а й у світовому православ'ї в цілому", - повідомив Магда.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/confessional/orthodox_relations/74145/

Следующая новость
Предыдущая новость

Київська митрополія УПЦ провела зустріч з рідними українських військових, які перебувають у полоні Быстро займ в Одессе Священики УПЦ освятили місце під пам’ятник десантникам Если хотите увидеть рай на земле – поезжайте на остров Бали Федерация еврейских общин начинает проект передвижных синагог по четырем областям Украины

Публикации