"Перемога буде наша" — владика Філарет виступив перед мітингувальниками

25.04.2019 14:12 3

Після ухвалення закону про мову почесний Патріарх Філарет звернувся до мітингувальників, які зібралися під Верховною Радою.

Він привітав українців із перемогою, повідомляє Gazeta ua.

"Дорогі браття і сестри, вітаю вас із перемогою! Ми затвердили українську мову як державну. Нічого особливого у цьому нема, бо кожна держава має свою мову. Тому й Україна повинна мати свою державну мову. І жодні ворожі сили не переможуть нас у цьому. Нас багато століть гнобили, нищили українську. Але вона жива і буде жити вовіки. Ми чекали не тільки цієї перемоги, а й перемоги на Сході. І перемога буде наша, тому що з нами правда, а не з агресором", — наголосив владика Філарет.

До активістів звернувся також спікер Андрій Парубій.

"Ми більше не допустимо реваншу! Ніхто і ніколи не забере в України українську мову. Сьогодні тут — серце і дух України. Де мова, там перемога. Сьогодні ми отримали велику історичну перемогу. Ми всі мали за честь цього дня бути тут. Сьогодні мільйони сердець українців у радості", — наголосив Парубій.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/state/national_religious_question/75568/

Следующая новость
Предыдущая новость

Продажа биокаминов, сделанных в Украине Большой выбор качественных диванов по выгодным ценам в Тернополе Онлайн казино Эльдорадо: как обойти блокировку Где купить складское оборудование? Христианские мультфильмы для детей

Публикации