Перед Песахом в Єрусалимі очистили від записок Стіну Плачу

15.04.2019 20:30 3

Перед Песахом в Єрусалимі очистили від записок Стіну Плачу

В Ізраїлі відбувається підготовка до святкування тижня Песаха – свята, що знаменує вихід євреїв з Єгипту під проводом Мойсея. Готуючись до свята Стіну Плачу очистили від записок.

Про це повідомляє УНН, посилаючись на ізраїльську газету Vesty.

У Єрусалимі щорічна церемонія очищення від вкладених записок за традицією проводиться перед Песахом. 10 квітня поміщені між камінням сотні тисяч записок з бажаннями і благаннями євреїв з усього світу були акуратно витягнуті. Це робиться, щоб звільнити місце для нових записок.

Щорічно сотні тисяч людей з різних країн залишають листки паперу з молитвами, вдячністю і проханнями до Бога, велика кількість записок приходить до канцелярії рабина Стіни Плачу і на її сайт, а потім рабини вкладають їх між тріщинами каменів Стіни.

Подібна процедура проводиться два рази на рік – перед Песахом і перед єврейським Новим роком – святом Рош ха-Шана, який відзначається восени. Вважається, що клаптик паперу з благаннями до Всевишнього володіє особливою значущістю, тому зібрані листки паперу не можна викидати, їх ховають на найближчому цвинтарі.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/world_news/75428/

Следующая новость
Предыдущая новость

Відеоспостереження — чи необхідно його підключати? Большой выбор межкомнатных дверей Отличная частная клиника в Киеве Автобусные туры по Балтии и Скандинавии Велпатасвир в составе индийских препаратов помогает в борьбе с ВГС всех генотипов

Публикации