Педофіл у рясі: Священика РПЦ звинувачують у розбещенні прийомних дітей

26.09.2019 13:30 0

Педофіл у рясі: Священика РПЦ звинувачують у розбещенні прийомних дітей

В Оренбурзі заарештували настоятеля Свято-Троїцької обителі Миколу Стремського, йому пред'явлено звинувачення в згвалтуванні, розпусних діях і невиконанні батьківських обов'язків.

Про це повідомляє Радіо Свобода з посиланням на "Ехо Москви в Оренбурзі".

Видання підкреслює, що правоохоронні органи офіційно не коментують справу, не дає коментарів і сам обвинувачений. За даними ТАСС, судовий процес проходив в закритому режимі.

"Ехо" стверджує, що Стремський був затриманий минулого вівторока, видання Orenday пише, що в понеділок. Місцеві ЗМІ повідомляють, що потерпілими у справі проходять сім неповнолітніх. Всього на вихованні в сім'ї священика перебуває 70 прийомних дітей.

За даними "Ехо Москви в Оренбурзі", також заарештовані повнолітня дочка Стремський і його зять. Відносно них розслідується справа про незаконне позбавлення волі, його подробиці ЗМІ не наводять.

• У 2015 році на Миколу Стремський завели справу за неодноразову їзду в нетверезому стані, яку в підсумку було закрито.

• "Громадське телебачення Росії" випускало сюжет про життя настоятеля обителі, в якому, зокрема, розповідалося про його колекції елітних і ретро-автомобілів, а також про стайні і винний погріб.

• Сім'я Стремського, який почав брати на виховання прийомних дітей з початку 90-х років, вважається однією з найбільших в Росії.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/scandals/77273/

Следующая новость
Предыдущая новость

Свои услуги предоставляет специалист по ремонту паркетных покрытий Как не ошибиться с выбором табака для кальяна Глава УПЦ КП обговорив з владою Буковини державно-церковні стосунки УПЦ КП презентувало відео «90 псалом - молитва воїна та капелана» Доставка красивых цветов в Ирпене

Публикации