Патріарх Ілія ІІ звернувся до Путіна з вимогою припинити окупацію грузинських територій

03.01.2020 18:05 0

Патріарх Ілія ІІ звернувся до Путіна з вимогою припинити окупацію грузинських територій

Патріарх Грузинський Ілія ІІ в своєму новорічному виступі звернувся напряму до президента РФ Володимира Путіна і закликав його припинити окупацію Абхазії та Цхінвальського регіону (т.зв. "Південної Осетії"). Про це інформує Сerkvarium з посиланням на Грузія-онлайн.

"Я хочу скористатися нагодою і звернутися до президента Росії пана Володимира Путіна - окупація Абхазії і Цхінвалі повинна закінчитися. Ми повинні пам'ятати, що Грузія є уділом Пресвятої Богородиці".

Вже відома реакція абхазської сторони. Так, міністр закордонних справ Абхазії Даур Кове на своїй сторінці в фейсбуці написав: Хай вибачить Вам Господь Ваше лицемірство. Бо всі ми пам'ятаємо Ваші настанови грузинським солдатам в 1992 році вбивати абхазів і осетин ... Ми живемо в своїй Батьківщині - Республіці Абхазія.

Очевидно, що питання окупованих Росією територій і стане поточним трендом у відносинах між ГПЦ та РПЦ, і, можливо, стане одним з факторів впливу на визнання ПЦУ, - підсумовує експерт сайту Сerkvarium.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/world_news/78403/

Следующая новость
Предыдущая новость

Потолочный плинтус из полиуретана Азартные игры и православие Стильний жіночій одяг за кращими цінами Митрополит Онуфрій відвідав Православну спартакіаду з греко-римської боротьби Глава УПЦ КП обговорив з владою Буковини державно-церковні стосунки

Публикации