Патріарх Філарет та Митрополит Онуфрій разом зустрічали звільнених полонених в аеропорту Харкова

28.12.2017 3:24 27

Патріарх Філарет та Митрополит Онуфрій разом зустрічали звільнених полонених в аеропорту Харкова

Президент України Петро Порошенко та 73 звільнених на гелікоптерах прибули 27 грудня, о 22:35, до Харкова.

В аеропорту серед тих, хто зустрічав українських героїв, були Предстятелі УПЦ КП і УПЦ (МП) – Патріарх Філарет і Митрополит Онуфрій. Вони стояли поруч, ліворуч від Петра Порошенка.

Звертаючись до звільнених полонених, Патріарх Філарет сказав:

«Напередодні Різдва Христового ми святкуємо визволення наших синів і дочок, які знаходилися у полоні. Сьогодні це одна з перемог українського народу над агресором. Я впевнений, що ми досягнемо останньої перемоги, коли агресора на нашій землі не буде. Церква не тільки молиться, але й робить усе можливе, щоб захистити нашу державу, нашу землю і народ. У жовтні ВРЦіРО звернулася до Папи, до Вселенського Патріарха Варфоломія, до Московського Патріарха Кирила, до Всесвітньої Ради Церков, до Ради рабинів Європи, до керівників мусульман . Ми просили їх натиснути на Путіна, на сепаратистів, щоб вони погодилися на визволення наших заручників. Ми дякуємо Богу за вас, що Господь зберіг ваші душі і мужність. Я чув, що багато з вас хоче повернутися в армію і захищати нашу землю. Це говорить про вашу любов на народу і України. Церква буде з вами. Нехай Господь допоможе остаточно перемогти нам агресора, бо правда з нами. Україна - країна миролюбна і доказом цього є те, що вона віддало свою ядерну зброю, а так званий гарант нашої недоторканості – агресор – забрав від нас Крим і хоче забрати Донбас. Однак правда за нами, Де правда - там Бог, а де Бог – там перемога Нехай Господь нам допоможе, укріпить наш дух і нашу державу».

Предстоятель УПЦ (МП) Митрополит Онуфрій подякував усім, хто брав участь у тривалому і важкому процесі перемовин про звільнення: «Я хотів би подякувати Богові за те, що він дав силу, мудрість і розум тим людям, які працювали над звільненням полонених, дали ім. свободу. Дякую Президенту Порошенку за безпосередню участь у процесі звільнення заручників. Наша Церква брала безпосередню участь у перемовинах, Я звертався до Патріарха Кирила, і просив, щоб він все робив можливе, щоб наші сини і дочки з полону повернулися на рідну землю. Дякую усім, хто причетний до цієї доброї справи».

Предстоятель УПЦ (МП) привітав звільнених полонених: «Вітаю Вас, дорогі брати, з поверненням на рідну землю і бажаю, щоб тепло ваших рідних і близьких було не єдиним у вашому житті. Нехай Господь благословить вас усіх».

Зараз літаки з визволеними полоненими летять до Києва, де на них чекають рідні та небайдужі українці.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/state/national_religious_question/69533/

Следующая новость
Предыдущая новость

Евроазиатский Еврейский Конгресс, учрежденный Украиной, Казахстаном и РФ, «ушел в прошлое» Играть на реальные деньги в онлайн казино Надежные кредиты от Moneyveo Продажа биокаминов, сделанных в Украине Разные виды ДСП для вашего ремонта, строительства и не только

Публикации