Патріарх Філарет привітав Сущенка: Ви страждаєте за правду, а де правда, там Бог

09.02.2018 22:43 3

Патріарх Філарет привітав Сущенка: Ви страждаєте за правду, а де правда, там Бог

Предстоятель Української Православної Церкви Київського Патріархату Патріарх Філарет привітав з днем народження протиправно ув'язненого у Росії українського журналіста Романа Сущенка.

Про це повідомляє Укрінформ.

«Шановний Романе Володимировичу, я Вас вітаю з днем народження і бажаю, щоб з Вами був Господь у таких тяжких умовах, в яких Ви перебуваєте зараз. Ви відстоюєте правду. Хоч Ви і не страждаєте за віру, як страждали мученики, але Ви страждаєте за правду. А там, де правда, там Бог. А де Бог, там завжди буває перемога. Тому ми віримо, що Господь переможе ворога-агресора. І Ви будете одним із героїв, які захищали нашу рідну українську землю від агресора», - наголосив Предстоятель УПЦ КП.

Звертаючись до журналіста, Патріарх додав, що «Господь допоможе перенести ці страждання, і прийде час, коли він визволить Вас з цього ув’язнення і Ви повернетеся на вільну українську Батьківщину».

«Тому нехай Господь надалі допомагає Вам і укріпляє Вас, надає Вам сили для боротьби», - підсумував Патріарх Філарет.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/religion_and_policy/70036/

Следующая новость
Предыдущая новость

Комфортный сайт для перевода текста Куда лучше отправиться отдыхать туром? Большой выбор качественных электрокаминов от мировых производителей Новенький Nissan X-trail Hybrid − лучшее семейное транспортное средство Єпископ УАПЦ взяв участь у церемонії Лицарського ордену в Чехії

Публикации