Патріарх Філарет подякував Ніку Вуйчичу за проповідування християнських цінностей

02.04.2018 16:46 9

Патріарх Філарет подякував Ніку Вуйчичу за проповідування християнських цінностей

Патріарх Філарет подякував Ніку Вуйчичу за те, що той знаходить у собі силу проповідувати світу загально-християнські цінності.
"Вітаю Вас за вашу мужність, що Ви показуєте приклад, що цінність людини не в тілі, а в душі, в дусі. А тіло Господь воскресить повністю", – сказав предстоятель Київського Патріархату.
"Коли Ісус живе у нас, то це Його любов, Його сила. Ми не можемо без віри, тому для мене це дуже важливо повертатись в Україну. І це мене підбадьорює, адже українці підтримують духовні цінності і духовний розвиток. Але також я хочу відзначити, що коли ми говоримо, що любимо Бога, щоб ми це виявляли справами. Виявляли в тому, що любимо інших людей і піклуємось про них", - відзначив у своєму слові Нік Вуйчич.
У зустрічі також взяв участь народний депутат України, голова міжфракційного депутатського об'єднання "За духовність, моральність та здоров'я України" Павло Унгурян та інші поважні гості.
Напередодні, 29 березня, патріарх Філарет прийняв у своїй резиденції дітей з Донбасу, які привітали його з прийдешніми святами і подякували за молитовну підтримку та допомогу мешканцям сходу України. Разом з дітьми приїхали організатори та представники районної влади.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Печать конвертов на все случаи жизни На Тернопільщині освятили найбільшу вишивану карту України Возможный запрет онлайн Ирландской национальной лотереи Дизайн интерьера в кафе и ресторанах Современная криптовалюта простым языком

Публикации