Патріарх Філарет освятив каплицю в академії Служби безпеки України

03.09.2018 15:38 15

Патріарх Філарет освятив каплицю в академії Служби безпеки України

Ближче обіду на стройовому плацу навчального закладу СБУ відбулося урочисте складання присяги курсантами 1-го курсу набору 2018 року Навчально-наукового інституту контррозвідувальної діяльності.
Символічно, що присяга новобранців відбувалася на майданчику поряд зі знаком «Книга – джерело знань», адже наступні роки юнаки проведуть за партами, доводячи свою спроможність боронити територіальну цілісність України.
Голова СБУ Василь Грицак, який привітав курсантів, звернув увагу на те, що вибір нинішних присягантів мужній: «У вас було багато доріг, які ви могли б обрати. Ви могли обрати будь-яку з мирних професій, які є сьогодні в нашій державі. Але ви зробили свій вибір. Ви вирішили стати українськими контррозвідниками. Ми надзвичайно поважаємо ваш вибір».
До урочистостей долучився патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет, а також голова Синодального управління військового духовенства митрополит Черкаський і Чигиринський Іоан разом з першим заступником протоієреєм Тарасом Мельником.
Патріарх Філарет звернув увагу, що юнаки, котрі стоять на плацу, обрали місію служіння: «Це дуже важливо - служити, а не панувати. Треба служити народу, служити державі, служити Богу і пам’ятати, що людина створена вічною. Народившись, вона ніколи не вийде із буття. Це означає, що вона – вічна. Але вічність є різна. Є вічність блаженна, а є вічність у стражданнях. Тому ми самі тут обираємо або вічне блаженство, або страждання. І для того, щоб обрати вічне блаженне життя, треба служити своєму народу, своїй землі, своїм батькам, своїм друзям, своїй державі».
Патріарх Філарет пройшовся рядами курсантів та окропив їх освяченою водою.
Присутні на урочистостях вшанували пам’ять тих, хто віддав своє життя за свободу і незалежність України, поклавши квіти до пам’ятника героям-захисникам.
Після урочистостей голова СБУ разом з патріархом Філаретом та митрополитом Іоаном попрямували до каплиці, спорудженої на честь святого архістратига Божого Михаїла, який перший, хто закликав ангелів на боротьбу проти люцифера – одвічного ворога усього доброго. У руках архістратига меч, щоб сатана, який був скинутий з неба, більше не зазіхав на те, що йому не належить.
Предстоятель Київського Патріархату звершив чин освячення каплиці та привітав усіх присутніх зі значимою подією.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Арт-проект Narciss Me Киевские итальянские пиццерии Последний айфон со скидкой Виробник «Valeotrikotage» ознайомить вас з чотирма перевагами дитячого трикотажу Веселые приключения с Crazy Monkey на портале ArvadaCasino

Публикации