Патріарх Філарет обговрив з «Правим сектором» питання, «що складають взаємний інтерес»

20.03.2018 11:56 15

Патріарх Філарет обговрив з «Правим сектором» питання, «що складають взаємний інтерес»

19 березня у своїй резиденції Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет провів зустріч з членами Проводу Національно-визвольного руху "Правий сектор": командиром Добровольчого Українського Корпусу "Правий сектор" Андрієм Стемпіцьким, головою Центрального Штабу НВР "Правий сектор" Василем Лабайчуком та керівником Київської міської організації "Правий сектор" Володимиром Загазеєм.

У зустрічі також взяв участь архиєпископ Тернопільський і Кременецький Нестор (Писик).

Сторони зустрічі обговорили низку питань, що складають взаємний інтерес, повідомляє офіційний сайт УПЦ КП.

Керівники "Правого сектору" розповіли Патріарху про діяльність організації та Добровольчого Українського Корпусу, який вже 4 роки захищає Батьківщину від російської агресії на Донбасі, а також про співпрацю "Правого сектору" з Українською Православною Церквою Київського Патріархату у справі захисту волевиявлення православних громад, які прийняли рішення залишити російську Церкву та приєднатися до Київського Патріархату.

Патріарх УПЦ КП відзначив, що зараз, як ніколи, суспільство повинне бути єдиним в захисті Української Держави.

"Росія зброєю Україну захопити не може. І вона намагається збурити українське суспільство зсередини, роз'єднати. Але перед лицем цієї агресії ми всі повинні бути єдиними. Хоч ми і різні політично, але повинні триматись головного - захисту Української Держави", - сказав Предстоятель Київського Патріархату.

Учасники зустрічі обговорили також моральні виклики й загрози, що постають перед українським суспільством.

За духовну і гуманітарну допомогу бійцям-добровольцям Андрій Стемпіцький вручив Патріарху Філарету Орден "Солідарності ДУК ПС" І ст.

Патріарх побажав присутнім Божої допомоги у захисті Української Держави від російської агресії та благословив на добрі справи на благо України.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/religion_and_society/70509/

Следующая новость
Предыдущая новость

Селяни за власний кошт ремонтують унікальну церкву Чернігівщини Всегда говори «Да» Где занять денег онлайн? Аппетитные бонусы и море слотов в казино Лавина Русский язык - самый привычный и самый сложный школьный предмет

Публикации