Патріарх Філарет нагородив дипломатів за захист українських політв’язнів

12.07.2018 11:43 6

Патріарх Філарет нагородив дипломатів за захист українських політв’язнів

Патріарх УПЦ КП Філарет 11 липня зустрівся з українськими дипломатами, серед яких були і видворені з Російської Федерації через діяльність, спрямовану на захист прав українських громадян, що фактично стали там політв'язнями.

Про це повідомляє офіційний сайт УПЦ КП.

У зустрічі також взяли участь голова Інформаційного управління Київської Патріархії архиєпископ Євстратій (Зоря) та батько утримуваного в Росії українця Павла Гриба Ігор Гриб, який є координатором ГО «Об'єднання родичів політв'язнів Кремля».

Відзначаючи самовіддану працю на благо народу України та за заслуги з утвердження Помісної Української Православної Церкви, першоєрарх нагородив начальника Управління консульського забезпечення МЗС України Василя Кирилича орденом святого рівноапостольного князя Володимира Великого 3-го ступеня, а співробітників дипустанов: Олександра Харлана, Михайла Суздальцева, Володимира Трегуба, Віталія Конарського та Дениса Бордіяна – медаллю святого Юрія Переможця.

Гості подякували Патріарху Філарету за високі нагороди, а Василь Кирилич, зокрема, зазначив, що діяльність дипломата – це не просто робота, а служіння, покликане стати захистом та опорою для тих українців, які опинилися в біді за межами нашої держави.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/religion_and_society/71802/

Следующая новость
Предыдущая новость

Выходные в Запорожье: самые необычные экскурсии Как убрать сажевый фильтр в авто? Диссертация от рук специалистов на заказ Невероятный гемблинг на суперустройствах Отопительные приборы для каждого дома

Публикации