Патріарх Філарет закликав українців запалити у суботу свічку пам’яті

24.11.2018 5:00 0

Патріарх Філарет закликав українців запалити у суботу свічку пам’яті

Патріарх УПЦ КП Філарет закликав українців взяти участь у скорботних захода з нагоди 85-х роковин Голодомору-геноциду українського народу 1932-33 рр та запалити у суботу свічку пам’яті.

Про це йдеться у його Зверненні.

«Закликаю всіх взяти участь у скорботних заходах, закликаю віруючих до молитви, закликаю всіх, чиє серце не байдуже – запалити цю свічку пам’яті.

Нехай Бог упокоїть душі замордованих Голодомором, а народу нашому – нехай дасть сили і мужність перемагати зло і неправду, зберегти мир та єдність, відстояти незалежність України», - зазначає першоєрарх.

Патріарх Філерет наголошує, що правда про Голодомор роками замовчувалася, однак вона збереглася у народній пам’яті.

«Видимою ознакою відновлення правди та пам’яті стали Меморіал та музей у Києві, пам’ятні знаки та хрести, щорічні заходи з ушанування жертв Голодомору-геноциду. Бо доки ми і світ пам’ятатимемо – ми будемо мати можливість і силу боротися за те, щоби зло було осуджене і подібні злочини не могли повторитися», - заявив Предстоятель Київського Патріархату..

«Частиною нашої боротьби і нашої надії є свічка пам’яті, яку запалюємо в цей суботній день. Вона є вшануванням заморених голодом, видимим символом нашої молитви за спокій їхніх душ. І також є нагадуванням, що навіть малий вогник може перемагати темряву»,- підкреслив Патріарх Філарет.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/state/national_religious_question/73639/

Следующая новость
Предыдущая новость

Переезды и перевозка мебели Священики УПЦ відвідали полонених українських військових Где купить хорошие магниты? Кухонная мебель из натурального дерева Игровые автоматы X-казино

Публикации