Патріарх УГКЦ у Варшаві: «Кремль підтримує популістів і провокує ненависть у Європі»

16.03.2018 16:53 3

Патріарх УГКЦ у Варшаві: «Кремль підтримує популістів і провокує ненависть у Європі»

Російська агресивна пропаганда, яка призвела до анексії Криму і викликає загибель людей на Донбасі внаслідок війни, підтримує популістів і провокує ненависть у різних місцях Європи.

Про це Глава Української Греко-Католицької Церкви Святослав сказав у своїй доповіді «Роль Греко-Католицької Церкви в трансформації українського суспільства» під час конференції у Варшаві «Революція, війна та їх наслідки» 16 березня 2018 року, повідомляє Департамент інформації УГКЦ.

«Великою проблемою сьогоднішньої політики, – вважає Предстоятель, – є популізм, який викликає найнижчі інстинкти, засновані на ненависті й боротьбі. Такий стиль є великою загрозою, бо мова йде не про правду та соціальний добробут, а про те, щоб спровокувати напруженість і конфлікти, що має на меті зберегти владу».

На його думку, Кремль фінансує екстремальних націоналістів і підтримує конфлікти. «Він робить це в Україні та Польщі, а також у Франції та Греції. Ви можете чітко це бачити щодо антиукраїнських дій, які недавно з'явилися в Польщі, ініційовані з того ж джерела, що і війна на Донбасі. Ненависть, брехливість, маніпулювання фактами є головними інструментами. Цьому слід протидіяти для порозуміння та примирення між народами», – наголосив Блаженніший Святослав.

Глава УГКЦ висловив переконання, що той, хто веде діалог і прагне до згоди, не є слабший, ніж нападник. Навпаки, ті, що підтримують мир навіть перед війною, здатні не тільки виграти це, а й перемогти над справою, яка веде до цієї війни.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/ukraine_and_world/international_relations/70463/

Следующая новость
Предыдущая новость

Изображение природы и городов для вашего дома Профессиональные юридические услуги Samsung J7-2017 один из самых ярких представителей класса бюджетных смартфонов Качественная техника для съемки Комплексные системы современных IP домофонов

Публикации