Патріарх УГКЦ подякував Митрополиту Вроцлавському за допомогу в організації греко-католицьких парафій

03.06.2018 10:04 15

Патріарх УГКЦ подякував Митрополиту Вроцлавському за допомогу в організації греко-католицьких парафій

Патріарх Святослав (Шевчук) та члени Постійного Синоду УГКЦ 2 червня відвідали Митрополита Вроцлавського Юзефа Купного у резиденції архиєпископів вроцлавських.

Під час зустрічі було порушено також низку важливих питань, проте собливе місце мала тема польсько-українського примирення.

Як інформує Департамент інформації УГКЦ, Патріарх Святослав запросив Митрополита Юзефа відвідати Київ, а також подякував за добру співпрацю між нашими Церквами на території Долішньої Сілезії, за відкритість і допомогу в організації нових греко-католицьких душпастирств.

Представники УГКЦ також згадали надзвичайно велику допомогу та внесок у розвиток структур Вроцлавсько-Гданської єпархії з боку кардинала Хенрика Гульбіновича.

Mитрополит Юзеф, як голова комісії суспільних справ при Єпископській Конференції Польщі, поділився планами організації.

Він, зокрема, запросив Патріарха Святослава взяти участь у міжнародній конференції на тему примирення, яка відбудеться восени цього року у Вроцлаві.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/ukraine_and_world/international_relations/71340/

Следующая новость
Предыдущая новость

Вышиванки для каждого Настоящее масло тмина по выгодной цене Католики і православні спільно пом'янули 74-ту річницю трагічних подій на Волині Країна чудових краєвидів, тюльпанів та сирів запрошує вас на навчання Тур в Киев для детей всем классом - лучший вариант провести каникули для школьников!

Публикации