Патріарх УГКЦ очолить всеукраїнську прощу до Галицької чудотворної ікони Матері Божої

19.07.2017 10:31 0

Патріарх УГКЦ очолить всеукраїнську прощу до Галицької чудотворної ікони Матері Божої

5–6 серпня відбудеться всеукраїнська патріарша проща до Галицької чудотворної ікони Матері Божої, Покровительки Галицького краю, в с. Крилос (Давній Галич), яку очолить Патріарх УГКЦ Святослав (Шевчук). Проща присвячена 100-літньому ювілею об’явлень Матері Божої у Фатімі (Португалія), повідомляє Департамент інформації УГКЦ.

У програмі паломництва заплановано традиційний піший хід паломників з Івано-Франківська, Калуша та Бурштина. У цих трьох містах у суботу, 5 серпня, о 8:00, одночасно розпочнеться Божественна Літургія і благословення прочан у дорогу.

Серед заходів цьогорічної прощі запланована презентація програми «Вірність. Жертва. Місія» з нагоди 400-річчя Василіанського чину святого Йосафата, урочисте винесення для почитання чудотворної ікони Матері Божої, молитви на оздоровлення.

Крім того, відбудуться нічні чування, які провадитимуть семінаристи, а після цього – євангелізаційно-мистецька програма для молоді.

Кульмінаційним моментом молінь стане Архиєрейська Божественна Літургія, яку в неділю о 9:00 очолить Блаженніший Святослав.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Відкрито запис на курс «Євреї та українці: Тисячоліття співіснування» професора єврейської історії з Чикаго Для УПЦ важнее "внутреннее единство", чем единство с другими церквями Украины Сердце дома не кухня, а камин Вагонка из ольхи, сосны и липы в любых объемах с быстрой доставкой А вы уже знаете, где можно получить справку формы 003-В/у быстро и без проблем?

Публикации