Патріарх УГКЦ оголосив прощу до собору святої Софії у Києві

18.02.2019 13:40 6

Патріарх УГКЦ оголосив прощу до собору святої Софії у Києві

Патріарх УГКЦ Святослав 17 лютого анонсував проведення прощі та Богослужіння у Софійському соборі у Києві. Паломництво заплановане на 7 квітня до свята Благовіщення, повідомляє Департамент інформації УГКЦ.

«Я хочу поділитися з вами великою радістю, – сказав Глава УГКЦ після Богослужіння у Патріаршому соборі УГКЦ у Києві. – На наше прохання цього тижня я отримав повідомлення від Міністра культури України Євгена Нищука, що 7 квітня, на свято Благовіщення, ми зможемо відправити Божественну Літургію в соборі Святої Софії в Києві. Тому всіх вас я сердечно запрошую долучитися до цієї події… Ми зробимо все можливе, щоб всі ми змогли достойно взяти участь у цій Божественній Літургії! Тож я урочисто проголошую прощу всієї нашої Церкви до собору Святої Софії у Києві цьогоріч 7 квітня», – наголосив духовний лідер греко-католиків.

Нагадаємо, що у Посланні Глави УГКЦ з нагоди століття відновлення соборності українського народу та його держави Предстоятель нагадав, що УГКЦ є спадкоємицею Київської Церкви: «Дивовижним втіленням, непорушною святинею Премудрості Божої стала Свята Київська Софія, собор, що донині є промовистим символом первинної цілісності й повноти єдиної та неподільної Київської Церкви».

Слід відзначити, що до Собору Святої Софії всі не зможуть потрапити, тому на Софійській площі стоятимуть монітори і всі зможуть взяти участь у Літургії та приступити до Святої Сповіді і Святого Причастя.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/culture/religious_ceremonies/74757/

Следующая новость
Предыдущая новость

Вячеслав Моше Кантор – герой наших дней Быстрые, надежные и удобные справки для ГАИ Старовинну ікону підмінили у церкві на Тернопільщині УПЦ предостерегает от новой ереси — культа архимандрита Рафаила (Бараника) Услуги бюро переводов - как выбрать партнёра на данном рынке рассказывает бюро переводов InTime

Публикации