Патріарх УГКЦ: «Зволікання зі створенням Антикорупційного суду сприймається як пряме потурання корупціонерам»

20.05.2018 12:38 3

Патріарх УГКЦ: «Зволікання зі створенням Антикорупційного суду сприймається як пряме потурання корупціонерам»

Глава Української Греко-Католицької Святослав звернувся до Голови Верховної Ради України Андрія Парубія та всіх народних депутатів через голів депутатських фракцій і груп з проханням з врахуванням рекомендацій Венеціанської комісії підтримати законопроект № 7440 «Про Вищий антикорупційний суд».

Про це повідомляє Департамент інформації УГКЦ.

Це наше уклінне прохання зумовлене насамперед тим, що через нищівні для державного організму корупційні схеми - які зруйнували державні інституції за старої влади та продовжують існувати і безкарно здійснювати свою вбивчу дію й надалі - існує реальна загроза самому буттю незалежної Української Держави», – мовиться у листі до політиків.

Предстоятель УГКЦ з тривогою констатує, що судова реформа в Україні проходить дуже повільно й мало успішно.

«Численні корупційні скандали, вражаюча різниця між офіційними доходами та реальними статками держслужбовців і виборних можновладців, виявлена під час подання електронних декларацій, а також відсутність належного поступу встановлення справедливості в нашій державі підтверджують нагальну потребу негайного формування незалежного Антикорупційного суду», – наголошує Блаженніший Святослав.

«Зволікання ж, маніпулювання, розмови про несвоєчасність подібного кроку, спроби викривити чи нівелювати зміст та логіку процесу створення Антикорупційного суду, небезпідставно сприймається українським суспільством і світовим співтовариством як пряме потурання корупціонерам», – вважають в УГКЦ.

Патріарх Святослав просить про забезпечення швидкого та ефективного розгляду законопроекту № 7440, бо, за його словами, настав крайній час, щоб покинути особисті та вузькопартійні інтереси та зробити цей історичний державницький крок, за який нащадки будуть владі вдячні, чи, в інакшому разі, проклинатимуть її, живучи в знищеному іржею корупції суспільстві та, найімовірніше, уже не у своїй незалежній державі.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/religion_and_society/71195/

Следующая новость
Предыдущая новость

В Киеве завершается индийский фестиваль с "парадом древних богов" Выбираем отель для отдыха в Одессе SlotoKing – позитивное казино для выигрышей Где купить медицинские маски Фотообои в спальню на любой вкус

Публикации