Патріарх УГКЦ візьме участь у щорічній пленарній асамблеї Ради Єпископських Конференцій Європи

05.10.2019 3:36 0

Патріарх УГКЦ візьме участь у щорічній пленарній асамблеї Ради Єпископських Конференцій Європи

Патріарх Української Греко-Католицької Церкви Святослав 3-6 жовтня 2019 року візьме участь у щорічній пленарній асамблеї Ради Єпископських Конференцій Європи на тему «Європо, час прокинутися! Ознаки надії».

Цьогорічна пленарна асамблея відбудеться в Іспанії, в місті Сантьяго-де-Компостела, повідомляє Департамент інформації УГКЦ.

Робота асамблеї матиме форму аналізу культурної, політичної та соціальної європейської ситуації та новітньої історії, який доручили зробити французькому філософу Шанталю Дельсолю.

На пленарному засіданні спробують визначити найважливіші елементи, які впливають на церковне і суспільне життя європейського континенту, із наголосом на християнському корінні, яке притаманне європейській історії та культурі.

Члени Ради Єпископських Конференцій Європи матимуть змогу представити ініціативи своїх єпископських конференцій (синодів) та відзначити «ознаки християнської надії», що кожен день проростають у наших громадах.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/catholics/catholic_world/77347/

Следующая новость
Предыдущая новость

Как заработать на бинарных опционах без риска Між духовенством та районною владою Рівненщини відбувся благодійний футбольний матч Суши и пивная тарелка в любое время суток Ремонт в санузле Выбор и покупка кухонного ножа

Публикации