Патріарх УГКЦ висловив свої співчуття з приводу терактів у Шрі-Ланці

24.04.2019 6:04 0

Патріарх УГКЦ висловив свої співчуття з приводу терактів у Шрі-Ланці

Патріарх Святослав (Шевчук) від імені Української Греко-Католицької Церкви висловив співчуття з приводу терористичних актів у Шрі-Ланці. Про це першоєрарх написав у у своєму листі до кардинала Малкома Реджифа, Архиєпископа Коломбо, повідомляє Департамент інформації УГКЦ.

«Від усієї повноти Української Греко-Католицької Церкви я б хотів висловити наші співчуття та запевнення в молитвах через терористичні атаки у Шрі-Ланці, які забрали життя понад 200 невинних осіб і залишили ще більше осіб пораненими. Такий насильницький і брутальний напад, який вчинений на Пасху і який мав за мішень християнські спільноти, котрі розпочинали свої пасхальні богослужіння, показує, що зло є справжньою загрозою для миру і безпеки в усьому світі», - заявив першоєрарх.

«Глибоко засмучені цим беззмістовним актом насильства, висловлюємо наші співчуття родичам і сім’ям загиблих. Уся наша Церква молиться за вічний упокій наших невинно убієнних братів і сестер. Єднаємося в молитвах із сім’ями потерпілих в результаті цієї трагедії», — запевнив Предстоятель УГКЦ.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/ukraine_and_world/international_relations/75537/

Следующая новость
Предыдущая новость

Тест ДНК по отцовской линии Покупка и установка памятников из гранита Зеркало Вулкан 24 круглосуточный доступ к лучшим эмуляторам Свежий хамон и другие продукты на Фрешбазе Полезные советы по дому, саду и даже интернету всегда под рукой

Публикации