Патріарх УГКЦ взяв участь у відкритті Конвенції «Лицарів Колумба» у Балтиморі (США)

08.08.2018 10:43 0

Патріарх УГКЦ взяв участь у відкритті Конвенції «Лицарів Колумба» у Балтиморі (США)

У м. Балтимор (США) 7 серпня розпочалась 136-а Конвенція «Лицарів Колумба». Тема цьогорічної Конвенції «Лицарі Колумба — лицарі милосердя». Патріарх Святослав взяв участь у Літургії з нагоди відкриття Конвенції, яку очолив Архиєпископ Балтимору та Найвищий капелан Ордену владика Вільям Лорі. Саме в м. Балтиморі був висвячений на священика засновник «Лицарів Колумба» праведний о. Майкл Макґівні. Про це повідомляє Департамент інформації УГКЦ.

10 кардиналів, 74 архиєпископи та єпископи, а також понад 100 священиків молились на Літургії з нагоди відкриття Конвенції. Від УГКЦ у спільній молитві взяли участь: владика Павло (Хомницький), Єпарх Стемфордський, владика Богдан (Данило), Єпарх Пармський, владика Давид (Мотюк), Єпарх Едмонтонський, владика Браєн (Байда), Єпарх Саскатунський, владика Андрій (Рабій), Апостольський адміністратор Філадельфійської архиєпархії, владика Іван (Бура), Єпископ-помічник Філадельфійської архиєпархії, та владика Стефан (Сорока), Архиєпископ-емерит Філадельфійської архиєпархії.

США_2.jpg

Загалом в Конвенції беруть участь понад 2 500 делегатів з різних країн світу. Українську делегацію очолює п. Богдан Ковалів, Територіальний делегат України.

Як повідомлялося, 6 серпня, розпочався офіційний візит Отця і Глави УГКЦ Блаженнішого Святослава до Сполучених Штатів Америки, під час якого Предстоятель здійснить низку важливих зустрічей у Балтиморі, Стемфорді, Слоцбурзі та Філадельфії. Візит завершиться 22 серпня.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/ukraine_and_world/ukrainians_outside_of_Ukraine/72126/

Следующая новость
Предыдущая новость

Сварочные инверторы Edon Склады и ангары от ЮгАгроСоюзПром Где занять денег онлайн? Разные виды ДСП для вашего ремонта, строительства и не только Виробник «Valeotrikotage» ознайомить вас з чотирма перевагами дитячого трикотажу

Публикации