Патріарх РПЦ Кирил привітав Зеленського

23.04.2019 13:59 0

Патріарх РПЦ Кирил привітав Зеленського

Патріарх РПЦ Кирил привітав Володимира Зеленського з обранням на пост Президента України. Російський першоєрарх сподівається, що відтепер прининяться «гоніння» віруючих УПЦ МП.

«Народ України, який підтримав Вашу кандидатуру, пов'язує з Вами великі надії на зміни життя на краще. Вам дано історичний шанс об'єднати націю і внести особистий внесок у вирішення економічних і соціальних проблем в країні, в подолання існуючих конфліктів і розколів. Переконаний, що забезпечити ефективну роботу державної системи заради підвищення рівня життя людей можливе лише спільними працями всіх благонамірених сил суспільства, при їх повноправній участі в загальнонаціональному діалозі.

Висловлюю щиру надію на завершення скорботного періоду утисків і дискримінації громадян України, які належать до Української Православної Церкви», - йдеться у вітальній адресі патріарха РПЦ.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/ukraine_and_world/international_relations/75547/

Следующая новость
Предыдущая новость

Мобильные бетонные заводы В Харькове христиане передали госпиталю 400 кг медицинских материалов для раненых бойцов Комфорт для ребенка и спокойствие для родителей Интересные сведения о сирени Компания, предлагающая различные полиграфические услуги

Публикации