Патріарх Кирил просить православних Предстоятелів не визнавати Українську Церкву

20.12.2018 19:28 6

Патріарх Кирил просить православних Предстоятелів не визнавати Українську Церкву

Патріарх Московський Кирил звернувся до Предстоятелів інших Православних Церков світу з посланням у зв'язку з українським Собором, на якому утворилася Церква, незалежна від РПЦ.

"Закликаю Вас і всю повноту [вашої] Найсвятішої Церкви не визнавати новостворену псевдоцерковну структуру і не вступати з нею в спілкування", - пише Патріарх, слова якого цитує Інтерфакс-релігія.

Предстоятель Російськоїї Церкви констатує, що проведення об'єднавчого Собору в Україні завдало важку рану канонічному православ'ю в цій країні і в усьому світі.

"Насправді так зване об'єднання полягало в злитті один з одним двох схизматичних організацій, з яких була утворена одна. У "соборі "брали участь лжеєпископи розкольницького" Київського Патріархату "та іншої неканонічною структури -" Української Автокефальної Православної Церкви ", - пише до глав помісних Церков Патріарх Кирил.

Тим часом, продовжує він, канонічна УПЦ, очолювана визнаним в усьому православному світі Митрополитом Київським Онуфрієм, відмовилася від участі в цьому заході, вважаючи його "незаконними зборами".

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/confessional/orthodox_relations/74004/

Следующая новость
Предыдущая новость

Эксклюзивные бонусы для геймеров, которые привыкли рисковать Быстрые кредиты онлайн Табак высокого качества для кальяна от надежного производителя Страхование в «Укрфинстрах» - это надежность и гарантия выплат Не знаете, как достигнуть успеха в своем бизнесе, то вам необходимо высококачественное продвижение сайта

Публикации