Патріарх Кирил призупинив роботу Олександрійського подвір'я в Москві через визнання ПЦУ

26.11.2019 1:00 0

Російський Патріарх Кирил призупинив роботу Олександрійського подвір'я в Москві. Про це повідомив "Інтерфаксу" в понеділок секретар Відділу зовнішніх церковних зв'язків з міжправославних відносин протоєрей Ігор Якимчук.

За його словами, остаточне рішення щодо перспектив роботи подвір'я Олександрійської Церкви імовірно прийме Синод, який збереться в Москві в кінці грудня.

Як повідомлялося, на початку листопада Патріарх Олександрійський Феодор, "другий за честю" після Константинопольського серед предстоятелів помісних Православних Церков, визнав Православну Церкву України (ПЦУ).

Відразу після цього в Московському Патріархаті заявили про неможливість подальшого поминання імені Патріарха Феодора, що на мові церковної дипломатії означає фактичний розрив спілкування.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/orthodox/moscow_patriarchy/77925/

Следующая новость
Предыдущая новость

Система онлайн платежей iBox Как бороться с детскими страхами? Лучший портал с металлургическими объявлениями Свои услуги предоставляет специалист по ремонту паркетных покрытий Крымская епархия УПЦ подготовила фотовыставку о патриархах РПЦ

Публикации