Патріарх Кирил назвав неправославних козаків "рядженими"

18.02.2018 14:33 9

Патріарх Кирил назвав неправославних козаків

Російський Патріарх вважає, що козаками можуть бути тільки православні, а інші не мають права надягати козацьку форму.

Про це очільник російської Церкви заявив, виступаючи з проповіддю в храмі Христа Спасителя, передає Depo.Кубань із посиланням на "РІА Новини".

"Козаками можуть бути тільки православні, а інші не мають права надягати козацьку форму, навіть якщо їх змушують - повинні відмовлятися. Без православної віри немає козака, а є просто людина, одягнена в козацьку форму. Смішно, коли доросла людина займається маскарадом, перетворюється в ряджених. Не можна одягати козацьку форму, якщо ти не православний", - сказав він.

За словами Патріарха, навіть якщо начальник з якихось причин змушує неправославного підлеглого надягати козацьку форму, той повинен відповісти: "Я не можу, тому що я не православний".

"Але зате кожен православний козак повинен сприймати покладені на обов'язки як священні обов'язки із захисту вітчизни і Церкви нашої", - додав Патріарх.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/world_news/70130/

Следующая новость
Предыдущая новость

В якій валюті зберігати заощадження у 2018 році? Грузоперевозки в Киеве по самым выгодным тарифам в городе Оформление патента на работу иностранцам в Москве Куда лучше отправиться отдыхать туром? Архієпископ Російської єпархії Вірменської Апостольської Церкви відсвяткував у Криму 300-річчя єпархії

Публикации