Патріарх Кирило порадив росіянам побільше мовчати

24.02.2018 15:06 9

Патріарх Кирило порадив росіянам побільше мовчати

Патріарх Кирило порадив віруючим більше мовчати, щоб уникнути пустослів'я. Про це він заявив під час проповіді в соборі Покрови Божої Матері Новоспаського монастиря, повідомляє портал Vlasti. net.

«Марнослів'я - не порожня забава, не просто невинне проведення часу. Марнослів'я є небезпечним пороком ... Воно передає слухачам те, що можна назвати негативною енергією. Пусте слово має негативний заряд», - сказав він.

За словами Патріарха, єдиний спосіб позбутися від пустослів'я - мовчання.

- Мовчання - це теж дуже цінна частина людського життя. Коли ми мовчимо, ми можемо думати, ми можемо аналізувати самих себе, світ який нас оточує, людей, з якими ми стикаємося, - пояснив першоєрарх.

А ось навчитися мовчати можна відвідуючи храм, продовжив Предстоятель. У церкві людина може багато про що подумати і набратися сил для праведного життя, підсумував Патріарх Кирило.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/orthodox/moscow_patriarchy/70207/

Следующая новость
Предыдущая новость

Митрополит УПЦ, який активно співпрацює з владою "ЛНР", каже, що це "провокація" Приятное времяпровождение с огромнейшим количеством подарков и призов Квартирный переезд: «Абрикос» превратит проблему в праздник Лотерея - один из самых быстрых способов выигрыша Где взять справку от гинеколога?

Публикации