Патріарх Грузинський закликав Путіна припинити окупацію Абхазії та Осетії

02.01.2020 16:00 0

Патріарх Грузинський закликав Путіна припинити окупацію Абхазії та Осетії

Патріарх Грузинський Ілія ІІ в своєму новорічному виступі звернувся до президента РФ Володимира Путіна і закликав його припинити окупацію Абхазії та Цхінвальського регіону (т.зв. "Південної Осетії").

Про це повідомляє Церкваріум з посиланням на Грузія-онлайн.

"Я хочу скористатися нагодою і звернутися до президента Росії пана Володимира Путіна - окупація Абхазії і Цхінвалі повинна закінчитися. Ми повинні пам'ятати, що Грузія є уділом Пресвятої Богородиці".

Вже відома реакція абхазської сторони. Так, міністр закордонних справ Абхазії Даур Кове на своїй сторінці в фейсбуці написав: Хай вибачить Вам Господь Ваше лицемірство. Бо всі ми пам'ятаємо Ваші настанови грузинським солдатам в 1992 році вбивати абхазів і осетин ... Ми живемо в своїй Батьківщині - Республіці Абхазія.

Очевидно, що питання окупованих Росією територій і стане поточним трендом у відносинах між ГПЦ та РПЦ, і, можливо, стане одним з факторів впливу на визнання ПЦУ, резюмує Церкваріум.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/religion_and_policy/78387/

Следующая новость
Предыдущая новость

Что дают курсы массажа и чему можно обучиться? 3 главные ошибки начинающих игроков в клубе SlotoKing Необходимы деньги? Поможет кредит в интернете! Большой выбор тактического снаряжения отечественных и иностранных производителей Идеальные кроссовки для вашего удобства

Публикации