Патріарх Варфоломій особисто зустрів українських вірян, що прагнуть Єдиної Церкви

04.06.2018 14:35 3

Патріарх Варфоломій особисто зустрів українських вірян, що прагнуть Єдиної Церкви

Ініціативна група українських вірян з 26 по 30 травня 2018 року здійснила візит до Стамбула та вручила Вселенському Патріарху Варфоломію звернення на підтримку надання Томосу про авторкефалію УПЦ.

Про це повідомляє Релігійна правда з посиланням на сайт Київської православної богословської академії УПЦ КП.

Очолив делегацію кандидат наук з богослов’я, доцент, завідувач кафедри церковно- історичних і практичних дисциплін Київської православної богословської академії Святослав Чокалюк.

У день Святої Трійці українці взяли участь у Богослужінні у храмі святого Георгія на Фанарі, яке очолив Вселенський Патріарх Варфоломій.

Після закінчення Служби члени делегації поспілкувалися зі Вселенським Патріархом та передали звернення від українських вірян. Під час розмови Патріарх Варфоломій висловив свою підтримку українському народові та передав своє благословення.

Згодом розмова продовжилась у патріаршій резиденції з головним секретарем Святого і Священного Синоду Вселенського Патріархату архімандритом Іоакімом (Біллісом).

Отець Іоакім наголосив, що цей візит є дуже важливим для майбутнього Церкви і особливо для України. Він також відзначив, що між Патріархією і дипломатичним корпусом України в Турецькій Республіці існує дуже плідна співпраця і взаємодія з українського питання і дуже важливу роль в цьому процесі відіграє особисте спілкування.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/ukraine_and_world/international_relations/71352/

Следующая новость
Предыдущая новость

Космолот - как перевернуть сознания клиентов Лечение наркомании в Киеве Перевозка умерших по Украине Онлайн игры для мальчиков Что дают курсы массажа и чему можно обучиться?

Публикации