Патріарх Варфоломій на новорічній церемонії підтвердив, що дасть Томос до Різдва

02.01.2019 11:04 3

Патріарх Варфоломій на новорічній церемонії підтвердив, що дасть Томос до Різдва

Вселенський Патріарх Варфоломій під час святкової новорічної церемонії розповів про історичність створення єдиної Православної Церкви України і підтвердив намір надати Томос 6 січня Предстоятелю ПЦУ Епіфанію.

Про це з посиланням на ЗМІ патріархії повідомляє "РИА Новости".

За його словами, надання Томосу 6 січня буде "великою, історичною подією" і фінальною стадією отримання автокефалії Україною.

"Господь благословив рік, що минає. Ми славимо його за всі блага, які він нам дав, і особливо за велику й історичну подію - автокефалію Церкви України - справу, яка завершиться і отримає благословення наступної неділі в присутності нового предстоятеля цієї сестринської Церкви і в присутності президента країни пана Порошенка. Тут вони отримають Томос автокефалії", - зазначив Патріарх Варфоломій.

Він додав, що, незважаючи на жорстку протидію, позиція Константинополя не зміниться.

"Однак це не буде перешкодою для нас, оскільки ми формуємо наше рішення на святих канонах, на привілеї Вселенського патріархату, на порядку і традиціях православ'я", - додав Варфоломій.

Також Вселенський Патріарх сподівається, що сестринські Церкви, які чинять спротив рішенням Константинополя, будуть "думати логічніше і справедливіше, з більшою повагою та вдячністю до Церкви нашого Вселенського Патріархату".

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/orthodox/constantinople_patriarchy/74135/

Следующая новость
Предыдущая новость

Кухонная мебель из натурального дерева Потолочный плинтус из полиуретана Выигрывать легко, удобно и просто Выбор нового аккумулятора для смартфона Пряжа по самой выгодной цене

Публикации