Парубій та Єрусалимський Патріарх більше години говорили про автокефалію Української Церкви

30.05.2018 23:04 12

Парубій та Єрусалимський Патріарх більше години говорили про автокефалію Української Церкви

Спікер ВР Андрій Парубій вчора, 29 травня, під час перебування з офіційним візитом в Ізраїлі, зустрівся із Єрусалимським Патріархом Теофілом ІІІ.

Про це повідомляють Факти ІСТV.

На початку зустрічі був Патріарх дуже тактовний і обережний та поміркований у висловлюваннях. Привітавши спікера і депутатів, першоєрарх нагадав про особливу роль Єрусалимської Церкви, адже саме звідси пішло християнство.

Водночас, Патріарх Теофіл ІІІ із розумінням ставиться до проблем українців.

«Ми маємо розрізняти політичне лідерство і моральні настанови. Політики розглядають питання у своїй площині, духовні лідери мають покладатися на мудрість і надхнення Духу Божого. Наше завдання допомагати єдності, а не те, щоби виникала різниця між державою і Церквою», - сказав Патріарх.

Перемовини українського спікера і Єрусалимського Патріарха замість запланованих 50 хвилин тривали більше години. По закінченні всі виглядали задоволеними і усміхненими.

Андрій Парубій повідомив, Єрусалимський Патріарх визнає право православних народів на свою незалежну Церкву.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/ukraine_and_world/international_relations/71294/

Следующая новость
Предыдущая новость

Куда лучше отправиться отдыхать туром? Вагонка из ольхи, сосны и липы в любых объемах с быстрой доставкой Здоровье всей семьи: пресс для яблок и вакууматоры для дома Настоящее масло тмина по выгодной цене Современные полимерные материалы

Публикации