Парламентський храм УПЦ відновив роботу

20.12.2017 15:53 36

Парламентський храм УПЦ відновив роботу

11 грудня Олексій Кошель, голова Комітету виборців України (КВУ), отримав офіційну відповідь від апарату Верховної Ради щодо функціонування храму, який розміщено в робочому кабінеті колишнього народного депутата І. Рибакова.

Апарат ВР повідомляє, що жодного рішення про облаштування зазначеного культового закладу Апаратом ВР не надавалося. "Тобто т.зв. храм функціонує незаконно", - робить висновок голова Комітету виборців України.

Парламентський храм УПЦ відновив роботу Зараз богослужіння проводять представники Синодального відділу у справах пастирської опіки пенітенціарної системи УПЦ (МП). "Чому УПЦ МП поставила український парламент в один перелік з виправними колоніями та слідчими ізоляторами – залишається невідомим", - іронізує Олексій Кошель.
Представники інших релігійних конфесій у зазначеному приміщенні богослужінь не проводять.
Парламентський храм УПЦ відновив роботу "Впродовж кількох місяців цього року приміщення т.зв храму було опечатане, а спікер ВР А.Парубій заявляв, що «існування в адмінбудівлі парламенту церкви УПЦ МП не відповідає законодавству». Очевидно, позиція «батюшок» виявилися сильнішою", - написав Кошель на своїй сторінці у Фейсбуку.
Він також виступає за міжконфесійне використання храмів у держустановах: "Чергове церковне рейдерство має стати сигналом для органів державної влади (у т.ч. Державної пенітенціарної служби) до перегляду умов функціонування культових споруд у державних установах (богослужіння мають проводитися представниками різних конфесій). Крім цього вказує на важливість прийняття законопроекту «Про особливий статус релігійних організацій, керівні центри яких знаходяться в державі, яка визнана ВР державою-агресором»".

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Как купить кондиционер и не ошибиться с выбором Американские металлоискатели GARRETT в Украине Четки – часть духовного просвещения Треккинг в Непале: что это и где заказать Заморожені овочі та фрукти - кладязь вітамінів під час Великоднього посту

Публикации