Парафія УГКЦ уклала із злодіями угоду про примирення

26.07.2017 19:13 6

Парафія УГКЦ уклала із злодіями угоду про примирення

На превеликий подив громадськості, крадіями виявилися люди молодого віку, причому, в одного – вища освіта, у другого – незакінчена вища. Для чого хлопцям знадобився лелека, ті й самі не знають. Але за скоєне довелося відповідати. Їм інкримінували крадіжку, скоєну групою осіб, за що передбачено покарання: обмеження волі на строк до п’яти років або позбавлення волі на той самий строк.
Втім, церква пішла на милостивий крок. З крадіями уклала угоду про примирення. Відповідно до неї обвинувачені беззастережно визнали вину і сплатять штраф по 510 гривень кожен.
Нещодавно Тернопільський міськрайонний суд затвердив мирову угоду, водночас зобов’язав парубків сплатити ще й за товарознавчу експертизу.

Фото Facebook

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Подача одного из самых популярных казино На Тернопільщині біля храму УГКЦ вивісили списки, хто скільки не здав на ремонт Страхование в «Укрфинстрах» - это надежность и гарантия выплат Водка Finlandia в тетрапаках: история бренда, интересные факты и лучшие предложения для покупки На Косівщині покійників до церкви переправляють канатною дорогою

Публикации