Парафіяни під вигуки «Ганьба» вивели священика УПЦ МП з храму

14.04.2019 22:23 0

Парафіяни під вигуки «Ганьба» вивели священика УПЦ МП з храму

У селі Копитовому Корецького району, що на Рівненщині, вірняни виштовхали з храму та вивели попід руки під крики «Ганьба» протоєрея Ігоря Власюка, який правив у селі більше 20 років. Також силоміць вивели за межі храму і прибічників УПЦ МП. Інцидент трапився 13 квітня.

Раніше, як повідомляє Рівне вечірнє, більшість мешканців села проголосувала за перехід до Православної Церкви України.

Парафіяни-прихильники Православної церкви України пояснюють, що хочуть, аби у їхньому храмі служили українською мовою і щоб церква була українською. Кажуть, намагалися йти на поступки священику УПЦ МП і прибічникам Московського Патріархату у селі, пропонували почергове Богослужіння, проте священик відмовлявся.

Поки тривав перехід, храм був опечатаний. 13 квітня парафіяни ПЦУ принесли витяг з держреєстру прав на нерухоме майно та відчинили його, провівши після конфлікту перше Богослужіння українською мовою, задля якого приїхав священик із Корця.

– Я захищаю УПЦ. Я прослужив 21 рік. Цих людей хрестив, хоронив їхніх родичів і близьких. Вінчав... І зараз – бачите? – прокоментував священик УПЦ МП протоєрей Ігор Власюк. – Я – за УПЦ. Молюся за воїнство, за владу, за убієнних солдатів. Є "атошники" теж тут... Причина в тому, що релігійна ворожнеча почалася. Бо закони прийняті неправильні державою. Вони створили війну на сході і в селах роблять війну?

- Має бути Українська Церква, – каже парафіянин релігійної громади ПЦУ Микола Перловський.- Більшість людей, прихожан, пішли за УПЦ КП. А менша, за рекомендацією батюшки, – за Російською Церквою. Ми просили їх: давайте по черзі служити. Він не захотів. Приїздив благочинний постійно з Корця і загострював обстановку.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/confessional/orthodox_relations/75419/

Следующая новость
Предыдущая новость

Всё, что нужно знать о табаке для кальяна Fumari (Фумари) На Харківщині урочисто відкрили і освятили пам'ятник гетьману Івану Мазепі УАПЦ продала монастир за 382 тисячі гривень Лучшие фильмы ужасов на DIVAN.TV Купить надежные стальные двери

Публикации