Папа Франциск прийняв главу уряду Австрії

06.03.2018 12:34 0

Папа Франциск прийняв главу уряду Австрії

Папа Франциск 5 березня 2018 р. прийняв у Ватикані канцлера Австрійської Республіки Себастьяна Курца, який опісля мав розмову з кардиналом П’єтро Пароліном, Державним Секретарем Святого Престолу, якого супроводжував монс. Антуан Камільєрі, Заступник Секретаря, відповідального за стосунки з державами. Про це повідомляє Радіо Ватикану.

У повідомленні Ватиканського прес-центру зазначається, що під час щирих розмов відзначено існуючі добрі двосторонні стосунки та плідну співпрацю між Святим Престолом та Австрією, підкреслюючи важливість захисту життя й сім’ї та підтримки спільного добра суспільства, насамперед, коли йдеться про найслабші верстви населення.

Під час подальших перемовин згадано про внесок країни в лоні Європейського Союзу та про необхідність солідарності між країнами. Сторони також зупинилися на деяких темах міжнародної актуальності, серед яких - мир, ядерне роззброєння та міграція.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/world_news/70331/

Следующая новость
Предыдущая новость

Samsung J7-2017 один из самых ярких представителей класса бюджетных смартфонов Гадания онлайн стали реальностью Благотворительный фонд Андрея Доценко Хороший массаж по доступной цене На Косівщині покійників до церкви переправляють канатною дорогою

Публикации