Папа Франциск прийняв главу уряду Австрії

06.03.2018 12:34 0

Папа Франциск прийняв главу уряду Австрії

Папа Франциск 5 березня 2018 р. прийняв у Ватикані канцлера Австрійської Республіки Себастьяна Курца, який опісля мав розмову з кардиналом П’єтро Пароліном, Державним Секретарем Святого Престолу, якого супроводжував монс. Антуан Камільєрі, Заступник Секретаря, відповідального за стосунки з державами. Про це повідомляє Радіо Ватикану.

У повідомленні Ватиканського прес-центру зазначається, що під час щирих розмов відзначено існуючі добрі двосторонні стосунки та плідну співпрацю між Святим Престолом та Австрією, підкреслюючи важливість захисту життя й сім’ї та підтримки спільного добра суспільства, насамперед, коли йдеться про найслабші верстви населення.

Під час подальших перемовин згадано про внесок країни в лоні Європейського Союзу та про необхідність солідарності між країнами. Сторони також зупинилися на деяких темах міжнародної актуальності, серед яких - мир, ядерне роззброєння та міграція.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/world_news/70331/

Следующая новость
Предыдущая новость

У Сімферополі протестують проти приватного будівництва на місці палацу калги-султана XV–XVI ст. Суши и пивная тарелка в любое время суток Самая вкусная пицца в Киеве с доставкой Ремонт в кухне и покупка мебельного гарнитура в Твери Дизельная тепловая пушка Vitals DHС-501

Публикации