Папа Франциск оголосив про близьку канонізацію Павла VI

21.02.2018 4:36 9

Папа Франциск оголосив про близьку канонізацію Павла VI

Ватиканський прес-центр оприлюднив повний зміст розмови Папи Франциска з духовенством Римської дієцезії, що відбулася у четвер, 15 лютого 2018 р., в Папській базиліці святого Івана на Латерані. Відповівши на запитання священиків різних вікових груп, Святіший Отець залишив їм у подарунок збірку медитацій блаженного Папи Павла VI. Про це повідомляє Радіо Ватикану.

Ось як Папа Франциск це прокоментував: «Я побачив цю книжку й вона мені дуже сподобалася. Вже два нещодавні Єпископи Риму проголошені святими [Іван XXIII та Іван Павло II]. Павло VI буде проголошений святим цього року, а щодо іншого – Івана Павла І, триває вже відкритий беатифікаційний процес», – сказав він, пожартувавши:

«А Венедикт та я ще перебуваємо в черзі… Моліться за нас!».

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/catholics/vatikan/70145/

Следующая новость
Предыдущая новость

Огромный выбор чехлов для Xiaomi Redmi Note 4 и не только На Тернопільщині є унікальний храм шести віків, який двічі змінював місце розташування Новые схемы лечения вируса гепатита С дают отменные результаты и дарят надежду Новые игровые машины в знаменитом клубе Вулкан Буровые установки и оборудование от Киевского завода буровой техники

Публикации