Папа Франциск зустрівся з Главами Східних Католицьких Церков

10.10.2017 20:45 6

Папа Франциск зустрівся з Главами Східних Католицьких Церков

«Я радий зустрітися сьогодні з вами, Главами і Отцями Східних Католицьких Церков, щоб розділити радощі та болі ввірених вашій душпастирській опіці вірних», – сказав Папа Франциск, вітаючи у понеділок, 9 жовтня 2017 року, Патріархів та Верховних Архиєпископів, серед якими був також Глава УГКЦ Святослав (Шевчук). У зустрічі взяли участь також Державний Секретар Святого Престолу та провід Конгрегації для Східних Церков, повідомляє Департамент інформації УГКЦ.

«Турбота про всі Церкви проявляється також і через єрархічне сопричастя з Єпископом Риму, Наступником святого Петра. Саме бути Єпископом Риму є основою Петрового служіння, що є служінням проводу любові та в любові», – зазначив Папа Франциск, додаючи:

Святіший Отець пригадав, що серед завдань Наступника святого Петра є обов’язок дбати про добрих єпископів у місцевих Церквах в усьому світі.

«Тож прошу вас і ваші Синоди співпрацювати в цьому настільки важливому служінні, аби визначати мужів, придатних до цього служіння», – сказав Папа, запросивши учасників зустрічі до спілкування: «Тепер передаю слово вам і намагатимуся відповісти на ваші запитання».

Нагадуємо, що Глави Східних Католицьких Церков прибули до Риму, аби взяти участь у пленарній зустрічі Конгрегації для Східних Церков, що збігається із відзначенням сторіччя цього ватиканського відомства.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/catholics/catholic_world/68552/

Следующая новость
Предыдущая новость

Сотни видов напольного покрытия от мировых брендов УГКЦ організувала курс реабілітації для медиків Харківського військового госпіталю Глава УПЦ КП підтримав ініціативу групи депутатів розпочинати робочий день парламенту з молитви Великолепный каталог продукции для детей и их мам Автооптика по заводским ценам

Публикации