Папа Франциск запрошує молодь, незалежно від релігії, на перед-синодальну зустріч

04.10.2017 16:30 0

Папа Франциск запрошує молодь, незалежно від релігії, на перед-синодальну зустріч

Наприкінці загальної аудієнції 4 жовтня 2017 р., Папа Франциск запросив молодь з усього світу на перед-синодальну зустріч. Про це повідомляє радіо Ватикану.

«Хочу оголосити про те, що від 19 до 24 березня 2018 року Генеральний Секретаріат Синоду Єпископів скликає перед-синодальну зустріч, на яку запрошується молодь, що походить з різних частин світу, як католицьку, так і ту, що належить до інших християнських конфесій та інших релігій, як також невіруючих молодих людей».

Папа пояснив, що «ця ініціатива включається у шлях приготування до наступної Загальної Асамблеї Синоду Єпископів в жовтні 2018 року на тему “Молодь, віра та розпізнавання покликання”». За його словами, «йдучи цим шляхом, Церква прагне прислухатися до голосу, чутливості, віри, а також до сумнівів та критики молоді», а тому «підсумки березневої зустрічі будуть передані Синодальним Отцям».

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/catholics/vatikan/68489/

Следующая новость
Предыдущая новость

Лучший игровой портал для роскошного азартного отдыха Увлекательная игра на зеркале без блокировок Монетная история Николая Первого Католики Чорткова знайшли покровительку Європи на горищі місцевого храму История создания храма Святого Климента в Одессе

Публикации