Папа Франциск закликав вірних усіх релігій 23 лютого спільно молитися за мир

06.02.2018 4:48 6

Папа Франциск закликав вірних усіх релігій 23 лютого спільно молитися за мир

Папа Франциск закликав католиків і представників усіх інших релігій до спільної молитви 23 лютого для того, щоб "сказати "ні" насильству і конфліктам". Про це інформує Радіо Ватикану.

Під час традиційної недільної служби Папа Франциск сказав: «Кожен по совісті перед Богом має запитати сабе: «Що я можу зробити для миру?»»

«Звичайно, ми можемо молитися, але не тільки: кожен із нас може сказати "ні" насильству по-своєму, бо перемоги, здобуті за допомогою насильства, є помилковими перемогами, тоді як робота заради миру приносить користь всім», - сказав Папа Римський.

Він спеціально запропонував представникам всіх інших релігій приєднатися до ініціативи так, як вони вважають за потрібне, "але всім разом".

«Як і при інших схожих нагодах, запрошую також братів і сестер некатоликів та нехристиян приєднатися до цієї ініціативи відповідним для себе способом, але всі разом».

Папа Франциск сказав, що молитви і піст мають бути спрямовані особливо народам Демократичної Республіки Конго і Південного Судану.

23 лютого припадає на першу п’ятницю Великого християнського посту. Упродовж цього періоду церква заохочує вірян до благодійності, проявів милосердя та утримання від споживання певних страв на знак розкаяння.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/catholics/vatikan/69971/

Следующая новость
Предыдущая новость

Портал для яркого и незабываемого отдыха Полиграфические услуги в Алматы – быстро, качественно, недорого Купить лобовое стекло на любую модель Быть уверенным в качестве – заказывать работы на «Курсовичок» Чистая вода от компании «АкваПро» с доставкой по Киеву

Публикации