Папа Франциск доступно промовив до молоді: у Львові представили переклад книги понтифіка

22.06.2019 3:43 3

Папа Франциск доступно промовив до молоді: у Львові представили переклад книги понтифіка

У Львові відбулася презентація перекладу книги Папи Франциска “Апостольське післясинодальне повчання Christus Vivit Святішого Отця Франциска: Молоді та всьому Божому народу”, яку переклала і видала Асоціація богопосвяченого життя УГКЦ та РКЦ в Україні.

“Папа показує, що він, нічого не втрачаючи, виходить на цей молодіжний рівень і передає найголовніші Правди Віри дуже просто, доступно і з великою ніжністю”, — зауважив під час презентації єпископ-помічник Львіської архидієцезії Едвард Кава.

єпископ-помічник Львіської архидієцезії Едвард Кава

За словами голови Патріаршої комісії у справах молоді УГКЦ о. Ростислава Пендюка, цей текст є нетиповим документом для Церкви, оскільки його написано небогословською мовою і він просякнутий розумінням реального життя молоді.

“Цей документ, як наслідок Синоду, народився великою мірою зі слухання, у такому випадку — для молодих людей, — вважає о. Ростислав Пендюк. — Однак, на мою думку, це ще й звернення до священників. Я був би дуже щасливий, якщо хоча би половина священників прочитала цей документ. Бо Папа промовляє до нас. Він говорить про ту Церкву, яку хоче бачити Господь і сучасна молода людина. Святіший Отець намагається спровокувати нас — духовенство, монашество, священників — вийти зі своїх зручних обставин і подивитися на світ, зокрема на те, що ми робимо. Папа Франциск говорить про те, що варто уникати того, що робить Церкву закоріненою у минулому і нерухомою. Однак він радить уникати омолодження Церкви через повне і бездумне занурення у сучасність”.

Програмний менеджер Lviv Business School (LvBS) УКУ, консультант з комунікацій Римо-Католицької Церкви в Україні Олена Кулигіна переконана, що лист Папи Франциска допомагає Церкві говорити з молоддю однією мовою, краще розуміти її потреби і прагнення, а також відповідати на їхні запитання.

“Я би дуже хотіла, щоб Церква говорила з молодими людьми такою мовою, як у цьому листі з нами говорить Папа. Це допоможе нам всім разом ще краще спільно працювати для добра Церкви”, — наголосила Олена Кулигіна.

о. Ростислав Пендюк і Олена Кулигіна

“Христос живе. Він є нашою надією і найпрекраснішою молодістю цього світу. Все, чого Він торкається, стає молодим, стає новим, сповнюється життям. Саме тому першими словами, які я хочу адресувати кожному молодому християнину, є: Він живе і прагне, щоб жив і ти!” — йдеться у вступному слові Папи Франциска.

Придбати книгу можна в офісі Асоціації богопосвяченого життя УГКЦ та РКЦ в Україні (вул. Винниченка, 20 а, м. Львів). Також можна зателефонувати і отримати примірник (через пошту) — 098 80 21 132. Вартість примірника — 30 грн.

Відео з презентації можна переглянути тут — https://cutt.ly/hoHXVS

Фото: Оксани Бабенко та Олени Кулигіної

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/young_people/76224/

Следующая новость
Предыдущая новость

Клуб Вулкан 24 — отзывы реальных игроков Модная одежда Краснодар Пасхальное воскресенье. Светлый праздник для всей семьи Католики і православні спільно пом'янули 74-ту річницю трагічних подій на Волині Выбор по рейтингу честного онлайн казино в Украине

Публикации