Папа Франциск вибачився за всіх католиків, причетних до сексуальних домагань

20.03.2018 19:03 24

Папа Франциск вибачився за всіх католиків, причетних до сексуальних домагань

Під час зустрічі з молоддю 19 березня 2018 р., Папа Франциск відповів на запитання нігерійської дівчини, що пережила сексуальне рабство. Про це повідомляє Радіо Ватикану.

Блессінґ Окоедіон, яку примусово привезли до Італії кілька років тому та примушували займатися проституцією, запитувала Папу, як допомогти молодим людям залишатися людяними та перемагати ментальність, яка применшує жінку до товару, призначеного для задоволення егоїстичної приємності. І чи Церква здатна запитувати себе, чому серед «клієнтів» не бракує католиків?

Святіший Отець подякував за це запитання, поставлене відверто і без недомовок. Він згадав про досвід спілкування з жінками, визволеними з неволі, відвідуючи заклад Асоціації Святого Папи Івана ХХІІІ. За його словами, часто жертви після звільнення соромляться цієї сторінки в своєму житті, не мають відваги повернутися додому, признатися своїй родині.

Папа вкотре наголосив, що торгівля людьми – ганебний злочин проти людяності й закликав молодих людей долучатися до боротьби про цього явища. «Моїм великим бажанням є, щоб молоді люди анґажувалися в справу захисту гідності жінки», – сказав він, наголошуючи, що «гідність» – це щось більше, ніж можливість чинити те чи інше. Глава Католицької Церкви зауважив, що деякі уряди карають “клієнтів”, які вдаються до послуг жінок, примушених до проституції, але цього недостатньою. «Дуже хочу, – додав він, – аби ми боролися за їхню гідність».

«І прошу вас, – сказав Папа, – якщо якась молода людина має таку звичку, нехай полишить її! Бо це злочин. Той, хто цим займається – злочинець», – наголосив він. А на закид, що, мовляв, «хіба не можна кохатися?» – він відповідає: «Ні, це не має нічого спільного з любов’ю. Це означає катувати жінку. Не плутаймо поняття!». У цьому контексті Святіший Отець попросив вибачення у молоді та в суспільства за всіх католиків, які причетні до цих «кримінальних вчинків».

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/religion_and_society/70515/

Следующая новость
Предыдущая новость

Критерии выбора казино онлайн Украина: комплексный анализ базовых показателей Популярные азартные игры в интернете Як правильно вибирати ляльку? Вам нужны лайки? Получайте их на самых выгодных условиях Мужские зимние пуховики в Астане

Публикации