Папа Римський закликав учасників Давосу-2018 до моральної відповідальності

23.01.2018 17:27 9

Папа Римський закликав учасників Давосу-2018 до моральної відповідальності

Папа Римський закликав учасників Всесвітнього економічного форуму (ВЕФ) в Давосі взяти на себе відповідальність за розвиток людства в правильному напрямку, повідомляє DW.

«Тільки якщо всі гравці в економіці приймуть це тверде рішення, ми зможемо сподіватися на розворот в інший бік долі нашого світу», - заявив у вівторок, 23 січня, Франциск.

Люди все більше «перетворюються в шестеринки механізмів, які розглядають їх лише як предмети споживання», говориться в листі глави Римо-Католицької Церкви на ім'я засновника і голови Давоського форуму Клауса Шваба (Klaus Schwab). «Моральним обов'язком є ​​взяти на себе відповідальність за всіх людей, створити відповідні умови, щоб кожна людина мала можливість жити гідно», - вказав він.

Одночасно понтифік виступив проти бездумного споживання. За його словами, бізнес має «колосальну владу», за допомогою якої він може змінити ситуацію - підвищити продуктивність праці, створити нові робочі місця, дотримуватися законів про захист працівників, боротися проти корупції та сприяти суспільному добробуту.

48-й Всесвітній економічний форум відбудеться з 23 по 26 січня. Серед його гостей безліч політиків, в тому числі президент США Дональд Трамп, який візьме участь у заключному дні форуму.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/catholics/vatikan/69813/

Следующая новость
Предыдущая новость

Б/у сервера с запада Купить надежные стальные двери Игровой клуб казино и букмекер – способы выбора контента и ключевые аспекты Выходные в Запорожье: самые необычные экскурсии Стоит ли выбирать крашеные межкомнатные двери?

Публикации